Najlepsze zakłady bukmacherskie w Las Vegas

Wyscigi-konne

Las Vegas to nie tylko raj dla miłośników gier kasynowych, ale także fanów zakładów sportowych, którzy mogą obstawiać tu liczne dyscypliny sportowe, a także wyścigi konne. Z tego względu wiele kasyn w Vegas oferuje świetne zakłady bukmacherskie, zapewniając też oglądanie transmisji na żywo, znakomite przekąski i niepowtarzalną atmosferę.

Spójrzmy więc na najlepsze zakłady bukmacherskie w Las Vegas:

Bukmacher w Ceasars Palace

Caesars Palace jest jednym z najsłynniejszych i najczęściej odwiedzanych kasyn w całym Las Vegas. I chyba nawet nie trzeba dodawać, że zakłady sportowe w tym miejscu zapewniają całe mnóstwo akcji. Sekcję z zakładami można namierzyć pomiędzy pokojem pokerowym a klubem nocnym Omnia.

Jest to jedno z najlepszych miejsc w Las Vegas do oglądania dowolnych rozgrywek sportowych. A to z kolei sprawia, że ​​lokal jest doskonałym wyborem dla fanów bukmacherki. W środku znajdują się także liczne ekrany telewizyjne, na których można śledzić kursy i rozgrywki na żywo. Jest to szczególnie ważne w sezonie NFL, bo w tym okresie nierzadko rozgrywa się pięć lub nawet więcej meczów każdego dnia.

Sekcja sportowa w Caesars dysponuje też suto zastawionym barem, który otacza całą salę. Możemy tu nawet grać w pokera wideo podczas oglądania sportu w telewizji. Z kolei napoje rozliczane są za pomocą kuponów, które wydawane są po obstawieniu zakładu albo dzięki graniu w pokera wideo.

Co więcej, podczas dużych wydarzeń sportowych, a także w godzinach największej oglądalności, mamy możliwość rezerwacji miejsca w podwyższonej części lokalu – tej przylegającej do baru. Oczywiście za to miejsce trzeba zapłacić, zazwyczaj kilkaset dolarów. Bukmacher Caesars oferuje też wiele miejsc siedzących, ale może być bardzo zatłoczony w godzinach szczytu. Dlatego warto wpaść tutaj wcześniej, aby zająć dobre miejsce i wyprzedzić tłumy.

Bukmacher w Wynn

Zakłady sportowe Wynn są na tej liścice z kilku powodów. Przede wszystkim Wynn słynie z wysokiej klasy i luksusu. W związku z tym ich strefa zakładów sportowych oferuje wiele różnych miejsc siedzących i świetne udogodnienia. Możemy spędzać czas przy barze (najdalej od głównego, dużego telewizora), w jednej z wydzielonych części wypoczynkowych z prywatną przestrzenią, a także na świeżym powietrzu, siedząc w wygodnych fotelach.

Kuchnia w sekcji z zakładami również ma wiele do zaoferowania. Warto zdecydować się na wizytę w lokalu Zoozacrackers Deli, który znajduje się tuż obok zakładów sportowych. Albo możemy zamówić jedzenie do stolika podczas oglądania meczu. Wynn udostępnia również jedne z najnowocześniejszych telewizorów na Stripie.

Innym powodem, dla którego Wynn zasila ten ranking, są opcje i wygoda. A to dlatego, że nawet Poker Room w Wynn posiada swoje własne zakłady sportowe.

Zakłady bukmacherskie poza Las Vegas Strip

Jeśli mamy samochód lub nie mamy nic przeciwko, żeby zapłacić za transport, zdecydowanie warto sprawdzić zakłady sportowe, które znajdują się poza Stripem. Miejscowi bardzo dobrze znają te ukryte miejsca. Jednakże przeciętny turysta nie poświęca tej kwestii zbyt wiele uwagi.

Jeżeli skorzystamy z bukmacherów poza Stripem, często znajdziemy więcej dostępnych opcji zakładów i opcji oglądania rozgrywek, a także znacznie mniejszy tłum kibiców. Są to bardzo dobre powody, aby wybrać się do mniej znanego kasyna w Las Vegas.

Do jednych z najlepszych zakładów bukmacherskich poza Stripem należą: Suncoast, Red Rock i Westgate. Te sekcje sportowe, zwłaszcza ta w Westgate, mają tendencję do oferowania bardziej losowych zakładów na propbety i zakładów egzotycznych. Możemy nawet obstawiać na indywidualne zakłady propbet. Poza tym te sekcje zakładów są bardzo nowoczesne i zapewniają bardzo przyjemne wrażenia podczas oglądania.

Prawie w każdym z takich przybytków znajdziemy również ogromną liczbę nowoczesnych telewizorów i bardzo wygodne miejsca do siedzenia. A do tego będziemy mogli skosztować wielu świetnych potraw i markowych trunków.

Inni bukmacherzy w Las Vegas

Istnieje też wiele innych bukmacherów w Las Vegas. Jednakże większość z nich jest do siebie bardzo podobna. Prawda jest taka, że wiele kasyn w Las Vegas oferuje te same, nudne opcje, jeśli chodzi o zakłady sportowe. Przykładowo, jeśli odwiedzimy Bally’s lub Harrah’s, wylądujemy w zatłoczonych i przestarzałych pokojach.

Z drugiej strony, takie przybytki jak Planet Hollywood, mają bardzo przyzwoite funkcje, ale też nie mają nic szczególnego, co mogłoby je wyróżniać spośród reszty. Ponadto, zakłady w MGM są dość przeciętne, a kolejki do okienek z zakładami i wypłatami często są bardzo długie.

I właśnie dlatego nie powinniśmy podejmować pochopnych decyzji, gdzie należy obstawiać sport w Las Vegas. Kasyna wiedzą, że wielu gości obstawia zakłady bez względu na to, jakie środowisko im zapewniają. Dlatego, jeśli chcemy doświadczyć najlepszych korzyści w zakładach sportowych, powyższe miejsca z pewnością nas nie rozczarują.

Albo zawsze możemy sobie odpuścić bukmacherkę stacjonarną i wybrać zakłady sportowe w licencjonowanych kasynach online. Po drodze warto też sprawdzić darmowe kasyna internetowe, gdzie pogramy w gry hazardowe za środki samego kasyna.