Imię i nazwisko:

Ernest Galica

Data urodzenia:30-03-1992
Trener:Nie
Zawodnik:Nie
Wzrost:184 cm
Waga:70 kg
Województwo:Małopolskie
Doświadczenie:.............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .
O sobie:.............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .
Miejsce w rankingu: Brak
Punkty: 18
Status: Wylogowany

Brak poziomów gry

średnia ocena: 8.67 z 3 głosów


Wyświetlenia: 825

Zgłoś CV do administracji

Powrót
Piłka Nożna jest dla Ciebie całym światem?
Uważasz, że zasługujesz na coś więcej niż niziny polskich lig?
Dobrze trafiłeś!
Serwis www.PilkaCV.pl jest największym w Polsce portalem promującym piłkarzy. Na jego łamach możesz za darmo zarejestrować swoje Piłkarskie CV, dodać opisy, zdjęcia, filmiki z treningów i spotkań.

Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu.

Z pozdrowieniami
redakcja www.pilkacv.pl

POLECAMY!
Zacznij się zdrowo odżywiać i skorzystaj ze specjalnej oferty naszego sklepu z herbatami Herbit.pl. W ofercie naszej internetowej herbaciarni znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości herbaty na wagę. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wysyłamy do naszych Klientów w ciągu 24h! W ofercie naszego sklepu z herbatami znajdziesz pełen zestaw herbat począwszy od zielonej herbaty a kończąc na yerba mate. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z herbatami, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupów w nim!
fundacja PilkaCV.pl
Współpracujemy z:
Zarejestrowani u nas:
Eksperci:

najnowsze

Zdjęcie
Film

Dawid Górski

25-04-2016, 14:10
Ilość CV: 5893
Ilość osób online: 21
Ilość wystawionych ocen: 27107
Ilość wysłanych wiadomości: 41318
Wyświetleń strony: 24894026