Imię i nazwisko:

Andrzej Krzyształowicz

Firma/klub:

Pierwszy Bramkarz
Opis firmy/klubu:Głównym celem szkółki jest profesjonalne szkolenie kandydatów do gry na pozycji bramkarza piłki nożnej. Program został opracowany przez właściciela i trenera szkółki Andrzeja Krzyształowicza - wieloletniego zawodnika i trenera klubów Ekstraklasy. Jednym z celów szkółki jest również, podniesienie świadomości prawidłowego odżywiania
i prowadzenie zdrowego trybu życia. Propozycja multimedialnej analizy gry bramkarzy w oparciu o rozgrywki lig europejskich ma na celu przedstawienie roli i zachowań bramkarzy w nowoczesnych systemach gry. W okresach zimowych i letnich planowana jest także organizacja zgrupowań dla bramkarzy.
Strona internetowa szkółki: http://www.andrzejkrzysztalowi cz.com/
Miejsce w rankingu: Brak
Status: Wylogowany

Wyświetlenia: 8412

Zgłoś CV do administracji

Powrót
Piłka Nożna jest dla Ciebie całym światem?
Uważasz, że zasługujesz na coś więcej niż niziny polskich lig?
Dobrze trafiłeś!
Serwis www.PilkaCV.pl jest największym w Polsce portalem promującym piłkarzy. Na jego łamach możesz za darmo zarejestrować swoje Piłkarskie CV, dodać opisy, zdjęcia, filmiki z treningów i spotkań.

Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu.

Z pozdrowieniami
redakcja www.pilkacv.pl

POLECAMY!
Zacznij się zdrowo odżywiać i skorzystaj ze specjalnej oferty naszego sklepu z herbatami Herbit.pl. W ofercie naszej internetowej herbaciarni znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości herbaty na wagę. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wysyłamy do naszych Klientów w ciągu 24h! W ofercie naszego sklepu z herbatami znajdziesz pełen zestaw herbat począwszy od zielonej herbaty a kończąc na yerba mate. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z herbatami, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupów w nim!
fundacja PilkaCV.pl
Współpracujemy z:
Zarejestrowani u nas:
Eksperci:

najnowsze

Zdjęcie
Film

Marek Hamryszczak

05-05-2016, 13:06
Ilość CV: 5894
Ilość osób online: 19
Ilość wystawionych ocen: 27107
Ilość wysłanych wiadomości: 41351
Wyświetleń strony: 25110894